Czech  Czech

Phi Phi Banyan Villa

Phi Phi Banyan Villa je levná středisko, v blízkosti pláže Tonsai. Máme na pláži restaurace, Tonsai Seafood, který po všecky dny slouží všechny chutné jídlo i thajské a mezinárodní pokrmy. Naše fitness se díváte na oceán a pokud v klimatizované a moderní zařízení. Phi Phi Banyan Villa nabízí také hygienický bazén a pool bar služby.

Chcete-Phi Phi Banyan Villa, můžete přijet do 8 minut, chůze od mola Tonsai, jak jsme se nachází v centru Phi Phi trhu a město.

Pokoje jsou primárně rozděleny do zahrady a výhled na moře (z terasy). Pokoje jsou pohodlné a nabízejí následující vybavení.
- Klimatizace;
- Teplá a studená sprcha;
- Vybavení v koupelně, a
- Jedné místnosti do telefonu

Máme dvoulůžkových, dvoulůžkových a třílůžkových postele. Nicméně, nejsme schopni k potvrzení postel typu 'ale se nám podaří z našich nejlepších úsilí. Tento požadavek je v závislosti na dostupnosti.

Vzhledem k velmi vysoké poptávce v hlavní sezoně (listopad - březen), je včasná rezervace výrazně nedoporučuje.


English Israel Australia Austria Singapore HongKong Taiwan Malaysia Arab Czech Brazil Finland Sweden Norway Denmark Netherlands Poland Portugal Spain France Italy Germany Russia Turkey VietNam China Korea Japan Thai Switzerland