Turkey  Turkey

Phi Phi Banyan Villa

Phi Phi Banyan Villa Tonsai sahile yakın, 3.5 yıldızlı bir oteldir. Otel, her zaman hem lezzetli Tay ve Uluslararası yemeğiniz bir sahil restoran, Tonsai Deniz sahiptir. Bizim fitness salonu okyanusa bakan ve klima ve modern ekipmanları verilmektedir. Phi Phi Banyan Villa da hijyenik bir yüzme havuzu ve havuz bar hizmeti sunmaktadır.

Phi Phi Banyan Villa için 8 dakika içinde, Tonsai iskeleden yürüyerek ulaşabilirsiniz.Otel Phi Phi pazarı ve şehir merkezinde bulunmaktadır.

Odalar, öncelikle bahçe manzaralı ve deniz manzaralı (teras) olarak kategorize edilir.Odalar rahat ve aşağıdaki olanaklar sunuyoruz.

- Klima;
- Duş soğuk ve sıcak;
- Banyoda olanaklar ve
- Odada telefon oda

Biz çift, iki ve üç yatak var. Ancak, biz 'yatak tipi' onaylamak mümkün değil ama biz elimizden geleni yönetmek zorundadır. Bu gereklilik durumu tabidir.

Yüksek sezonda çok yüksek bir talep (Kasım - Mart) nedeniyle, erken rezervasyon büyük ölçüde tavsiye edilir. Aşağıdaki butonu aracılığıyla doğrudan rezervasyon olabilir.


English Israel Australia Austria Singapore HongKong Taiwan Malaysia Arab Czech Brazil Finland Sweden Norway Denmark Netherlands Poland Portugal Spain France Italy Germany Russia Turkey VietNam China Korea Japan Thai Switzerland