Poland  Poland

Phi Phi Banyan Villa

Phi Phi Banyan Villa jest 3,5-gwiazdkowy hotel, blisko Tonsai plaży. Hotel posiada restaurację przy plaży, owoce morza Tonsai które zawsze służyć zarówno pyszne tajskiej i międzynarodowej. Nasza siłownia stoją na ocean i zawarte w klimatyzację i urządzeń nowoczesnych. Phi Phi Banyan Villa oferuje basen higieniczną i bar przy basenie.

W ciągu 8 minut do Phi Phi Banyan Villa, można chodzić z molo Tonsai.Hotel położony jest w centrum Phi Phi rynku i miasto.

Pokoje są przede wszystkim podzielić ogród widzenia i widok na morze (z tarasem). Pokoje są komfortowe i oferują następujące udogodnienia.
- Klimatyzator;
- Hot & Cold prysznic;
- Udogodnienia w łazience, oraz
- Pokój z telefonem pokoju

Mamy podwójne, podwójne i potrójne łóżka. Jednak nie jesteśmy w stanie potwierdzić 'typu Bed' ale będziemy zarządzać na naszej najlepszej wysiłku. Wymóg ten jest ograniczona.

Ze względu na bardzo wysoki popyt w sezonie (listopad - marzec), wczesna rezerwacja jest bardzo zalecane. Mogą Państwo zarezerwować bezpośrednio poprzez przycisk znajdujący się poniżej.


English Israel Australia Austria Singapore HongKong Taiwan Malaysia Arab Czech Brazil Finland Sweden Norway Denmark Netherlands Poland Portugal Spain France Italy Germany Russia Turkey VietNam China Korea Japan Thai Switzerland